Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

szukaj OK
  • 12-11-2016

Bezpieczeństwo energetyczne Polski i Unii Europejskiej

W dniu 25 listopada 2016 roku odbędzie się konferencja "Bezpieczeństwo energetyczne Polski i Unii Europejskiej" w Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im.Jana Pawła II (Al. Racławickie 14, Lublin, sala C-618). Konferencja jest organizowana przez Katedrę Stosunków Międzynarodowych KUL i Katedrę Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera, Fundacją Rozwoju KUL wraz z Instytutem Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza.
Celem sympozjum jest próba odpowiedzi na pytania dotyczące problemów bezpieczeństwa energetycznego Polski i Unii Europejskiej. Udział w konferencji potwierdzili przedstawiciele takich ośrodków naukowych jak: Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Jagieloński, Akademia Sztuki Wojennej, Politechnika Rzeszowska, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej.
Udział w konferencji wezmą również członkowie Studenckiego Koła Naukowego "Eurointeracja", którzy zaprezentują się w sesji posterowej.
Tablica nr 1 - "Bezpieczeństwo energetyczne Francji" - Paulina Pochwatka, Gabriela Podolec
Tablica nr 2 - "Bezpieczeństwo energetyczne Niemiec" - Karolina Filipek, Karolina Murdza, Maciej Hodór, Iwona Filimowska
Koło naukowe Eurointegracja Politechnika Rzeszowska 2011-2012. Administrator: Maciej Sznajder - sznajder.maciej@gazeta.pl