Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

szukaj OK
  • 19-11-2016

Integracja do(o)Koła Unii Europejskiej

W dniu 17 listopada 2016 roku, w sali L-18 budynku Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, Studenckie Koło Naukowe "Eurointegracja" przeprowadziło spotkanie  pt."Integracja do(o)Koła Unii Europejskiej. Referat, na temat aktualnego statusu Gracji w Unii Europejskiej, wygłosił Albert Abram. Prelegent scharakteryzował w nim Grecję, jej drogę do UE, wpływ kryzysu gospodarki greckiej na relacje tego państwa z Unią, a także porównał status Grecji do pozostałych krajów Unii Europejskiej. Po wystąpieniu wywiązała się debata dotycząca ewentualnej możliwości opuszczenia UE przez Grecję.  Członkowie koła wyprowadzili różne wnioski, biorąc czynny udział w dyskusji. Na zakończenie spotkania Koła, Albert podsumował swoje wystąpienie, ustosunkowując się do aktualnej polityki prowadzonej przez Grecję i Unię Europejską.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie "Integracja do(o)Koła Unii Europejskiej", które odbędzie się 1 grudnia. Głos zabierze kolejny członek Koła - Paulina Pochwatka, która wystąpi z prezentacją "OZE a ochrona środowiska". Zapraszamy wszystkich chętnych. Spotkanie odbędzie się najprawdopodobniej w sali L-18. Godzina spotkania zostanie podana w najbliższym czasie. O wszystkich zmianach, będziemy informować na bieżąco.
Koło naukowe Eurointegracja Politechnika Rzeszowska 2011-2012. Administrator: Maciej Sznajder - sznajder.maciej@gazeta.pl